Kompaktowe obudowy zmiękczaczy wody

Wygląd i wymiary domowej stacji uzdatniania wody są niezwykle ważne. Dzieje się tak, dlatego, że wiele osób chce zamontować je w mieszkaniu, a nie chce, aby psuły wystrój wnętrza. Erie IQsoft Eco jest urządzeniem, które wygląda bardzo estetycznie, a dodatkowo jego małe rozmiary pozwolą, aby zamontować go pod zlewem lub w szafce.Dzięki temu uda nam się pogodzić wygodę z wysoką, jakością. Zmiękczacze wody są coraz częściej wybierane, ze względu na to, że pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dzieje się tak, dlatego, że twarda woda pozostawia osad, przez który musimy inwestować w środki piorące i czyszczące. Aby uniknąć takiej sytuacji wystarczy dowiedzieć się, jaka jest twardość naszej wody i wybrać odpowiednie urządzenie. Te, importowane z Belgii, które posiadają europejskich producentów części są najlepsze, ponieważ zostały wykonane z dobrej, jakości materiałów.

Oprócz ich wyglądu charakteryzuje je wiele innych cech, takich jak 4 kompaktowe rozmiary obudowy, alarm dotyczący uzupełnienia soli, dwuliniowy, podświetlany zegar. Pokrywa soli może być bez problemu zsunięta, więc zamontowanie go nawet w szafce nie będzie stanowić problemu. Menu w języku polskim oraz szybkie, intuicyjne uruchomienie sprzętu w zaledwie trzech krokach to dodatkowe atuty, które wyróżniają ten zmiękczacz wody na tle innych. Co istotne, w trakcie eksploatacji urządzenia nie ma spadków ciśnienia w instalacji, a w razie zaniku prądu zmiękczacz posiada specjalne zabezpieczenie. To doskonała inwestycja na przyszłość.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://www.cin.org.pl/erie-iqsoft-eco-innowacyjny-zmiekczacz-wody-na-polskim-rynku/.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s